جزئیات پیش فروش تابستانه ایران خودرو اعلام شد

به گزارش وبلاگ چارلز، فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران خودرو بیان نمود: در تابستان نیز تعدادی از محصولات خود را برای فروش به صورت پیش فروش عرضه خواهیم کرد. زمان آن به محض اینکه در کمیته خودرو مصوب شود اعلام عمومی خواهد شد.

جزئیات پیش فروش تابستانه ایران خودرو اعلام شد

او ادامه داد: برنامه ریزی شده که ایران خودرو برای تابستان مشارکت در تولید، پیش فروش و فروش فوق العاده داشته باشد که زمان آن ها متعاقبا اعلام خواهد شد.

مقیمی اضافه نمود: هنوز تعداد خودرو ها برای پیش فروش تعیین نیست و باید در کمیته خودرو تصمیم گیری می شود، اما بر اساس ظرفیت و میزان تولید، بیش از تعداد پیش فروش قبلی است.

او در خصوص تحویل فروش فوق العاده 15 هزار دستگاه خودرو، اظهار کرد: خودرو ها قطعا در زمان 3 ماهه معین شده تحویل داده می شود همچنان که تا به امروز حدود 5 هزار خودرو از 15 هزار خودرو تحویل داده شده است.

مدیرعامل ایران خودرو در پاسخ به اینکه چند درصد قطعات خودرو های این شرکت داخلی و وارداتی است، گفت: در هر خودرو، میزان وارداتی و داخلی بودن قطعات متفاوت است. اما به طور کلی هر محصول، وابستگی کمی به خارج کشور دارد، اما وابستگی به اندازه ای نیست که تولید ما را دچار مشکل کند.

منبع: فرارو

به "جزئیات پیش فروش تابستانه ایران خودرو اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات پیش فروش تابستانه ایران خودرو اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید