57 نفر در یک عروسی کرونا گرفتند

به گزارش وبلاگ چارلز، دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان بیان نمود: با اضافه شدن 13 فوتی جدید در 28 خرداد، شمار جان باختگان کرونا در این استان به 147 نفر رسید.

57 نفر در یک عروسی کرونا گرفتند

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ چارلز، فاطمه نوروزیان مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اظهار کرد: تعداد کل آزمایش های کرونا در استان به 29هزار و 864 مورد رسیده است و طی 24 ساعت اخیر 13 نفر جدید در اثر ابتلای به کرونا جام خود را در هرمزگان از دست داده اند.

وی افزود: 184 نفر از مبتلایان قطعی به کرونا در هرمزگان هم اکنون در بیمارستان ها بستری هستند که 33 نفر از آنها در آی سی یو بستری اند و حال 10 نفر وخیم است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با تصریح بر ان که در میان 13 فوتی 24 ساعت اخیر فرد جوان نیز وجود داشته است، افزود: موارد فوتی اخیر شامل 9 نفر در میناب، 2 نفر در میناب، 1 نفر در قشم و 1 نفر در بندرلنگه بوده اند.

شمار کل فوت شدگان در هرمزگان به 147 نفر رسید. همچنین لازم به بیان است که در روستای گروک شهرستان سیریک به علت برگزاری مراسم عروسی 57نفر به کرونا مبتلا شده اند و در بخش جغین شهرستان رودان هم حضور یک فرد مبتلا در یک جمع تا به امروز موجب ابتلای 25نفر شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "57 نفر در یک عروسی کرونا گرفتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "57 نفر در یک عروسی کرونا گرفتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید