چرا مقرری بیمه بیکاری کرونا اسفند و فروردین واریز نشد؟

به گزارش وبلاگ چارلز، مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی در راتباط با دلایل عدم واریز مقرری بیمه بیکاری ناشی از ویروس کرونا در ماه های اسفند 98 و فروردین 99 به حساب مشمولین شرح داد.

چرا مقرری بیمه بیکاری کرونا اسفند و فروردین واریز نشد؟

به گزارش تسنیم، مصطفی سالاری در برنامه خبری بیست و سی در پاسخ به این پرسش که چرا کسانی که مشمول دریافت مقرری بیمه بیکاری در ماه های اسفند 98 و فروردین 99 بوده اند هنوز مقرری آن ها پرداخت نشده است، اظهار کرد: این افراد دو گروه هستند، گروه نخست که رقم پرداختی آن ها مشکل داشته است و گروه دوم که تعداد آن ها 40 الی 50 هزار نفر بوده که این افراد به جای اینکه شماره شبا بیمه شده را در سامانه به نشانی bimebikari.mcls.gov.ir اعلام نمایند، شماره شبا همسر و فرزند خود را به سامانه اعلام نموده اند.

وی توضیح داد: اطلاعات گروه نخست که رقم پرداختی آن ها با مشکل همراه بوده به سرعت در حال رسیدگی است. همچنین به وسیله پیامک به بیمه شدگانی که شماره حساب سایر افراد خانواده را برای دریافت مقرری بیمه بیکاری اعلام کردند پیگیری خواهد شد تا شماره شبا خود را اعلام نمایند و بزودی اطلاعات جدید آن ها برای واریز مقرری بیمه بیکاری به سازمان برنامه و بودجه ارسال خواهد شد.

منبع: فرارو

به "چرا مقرری بیمه بیکاری کرونا اسفند و فروردین واریز نشد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا مقرری بیمه بیکاری کرونا اسفند و فروردین واریز نشد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید