پای شخص سوم در میان نبوده است، پاداش کی روش 10 درصد بود

به گزارش وبلاگ چارلز و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، در پی اظهارات یکی از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی در برنامه شب گذشته فوتبال برتر موارد ذیل جهت تنویر افکار عمومی به اطلاع می رسد؛

پای شخص سوم در میان نبوده است، پاداش کی روش 10 درصد بود

1- درباره صدور رأی از سوی فیفا در پرونده مارک ویلموتس به اطلاع می رساند چنین موضوعی صحت نداشته و تا به امروز از سوی فدراسیون جهانی هیچ حکمی به فدراسیون فوتبال واصل نشده و فدراسیون همچنان در انتظار دادنامه است.

2- قرارداد با مربی بلژیکی مبتنی بر موازین حقوقی و بدون دخالت شخص ثالث منعقد شده است.

3- تیم حقوقی فدراسیون فوتبال از زمان طرح دعوی ویلموتس با ارسال لوایح متقن و طرح دعوی متقابل همه مساعی خویش را برای دفاع از حقوق فدراسیون فوتبال انجام داده است.

4- هیچگونه وجوهی بابت انتقال پول سرمربی سابق تیم ملی در بحث حق ترانسفر از سوی فدراسیون فوتبال پرداخت نشده است. ضمن اینکه مبلغ 2 میلیون یورو هم وفق قرارداد و مطابق موازین در حساب آقای ویلموتس در زراعت بانک ترکیه کارسازی شده است.

5- پاداش تخصیص داده شده به آقای کی روش فقط بر مبنای 10 درصد و به علاوه سه ماه حقوق معوقه ایشان بوده که از محل مطالبات نزد فیفا پرداخت شده است .

6- فدراسیون فوتبال بار دیگر از جامعه فوتبال درخواست دارد با توجه به طی سیر حقوقی پرونده سرمربی سابق تیم ملی و حساسیت های موجود از به وجود آوردن فضای بهره برداری طرف مقابل اکیداً خودداری نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پای شخص سوم در میان نبوده است، پاداش کی روش 10 درصد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پای شخص سوم در میان نبوده است، پاداش کی روش 10 درصد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید