همسر حاکم دبی، پیشنهاد شوهرش را رد کرد

به گزارش وبلاگ چارلز، رسانه ای عربی گزارش داد زن حاکم دبی که به دنبال طلاق از شوهرش است، پیشنهاد اقتصادی وسوسه کننده محمد بن راشد در ازای انتقال حضانت دو فرزندشان را رد نموده است.

همسر حاکم دبی، پیشنهاد شوهرش را رد کرد

فرارو: روزنامه القدس العربی چاپ لندن آدینه (19 مهر) مدعی شد که شاهزاده هیا اخیرا پیشنهاد اقتصادی محمد بن راشد آل مکتوم را که گفته می گردد یک چک سفید بوده، در مقابل بازگردادن فرزندان خود به دبی رد نموده است.

بر اساس ادعای این روزنامه، حاکم دبی از همسرش خواسته اجازه دهد دو فرزند آن ها به نام های (جلیله و زاید) به امارات برگردند و او متعهد شده است علاوه بر اعطای مبالغ زیاد به هیا بنت الحسین، این تضمین را به وی دهد که بعد از طلاق رسمی هر وقت خواست با دختر و پسرشان دیدار کند.

همسر حاکم دبی نیز در واکنش به این پیشنهاد وسوسه کننده گفته است حضانت دو فرزندشان متعلق به او است و حاضر نیست به حق مادری چوب حراج بزند.

رسانه های غیر رسمی اوایل مرداد ماه، از فرار همسر حاکم دبی به آلمان به همراه دو فرزندش خبر دادند. این منابع گفته بودند که هیا (45 ساله) بعد از فرار از امارات، به آلمان پناهنده شده و خواستار اقامت در لندن است.طی این مدت، همسر حاکم دبی از دادگاه لندن درخواست طلاق داده و اولین جلسه دادگاه طلاق او از شوهرش نیز ماه گذشته برگزار گردید.

بعد از رسانه ای شدن این مسئله و جدیت هیا در جدایی از حاکم دبی، اردن به منظور حمایت بیشتر از خواهر پادشاه این کشور در قضیه طلاق آن دو، اعلام نمود که هیا بنت الحسین دیپلمات سفارت اردن در لندن است.

هیا دختر ملک حسین در سال 2004 با محمد بن راشد ازدواج کرد وششمین زن حاکم دبی شد. حاصل این ازدواج دو فرزند است؛ یک دختر به نام جلیله (12 ساله) و یک پسر به نام زاید (هفت ساله).

منبع: توریسم آنلاین

به "همسر حاکم دبی، پیشنهاد شوهرش را رد کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همسر حاکم دبی، پیشنهاد شوهرش را رد کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید