محدودیت های ترافیکی جاده چالوس در تعطیلات تاسوعا و عاشورا اعلام شد

به گزارش وبلاگ چارلز، رئیس پلیس راه البرز از اجرای محدودیت ترافیکی درجاده کرج - چالوس در تعطیلات تاسوعا و عاشورای حسینی اطلاع داد.

محدودیت های ترافیکی جاده چالوس در تعطیلات تاسوعا و عاشورا اعلام شد

سرهنگ رضا گودرزی گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روزهای چهارشنبه و پنجشنبه پنجم و شش شهریور الی دو بامداد روزهای بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران - شمال ممنوع شده و با اعلام ماموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روزهای ذکر شده از کرج (دوراهی شهرستانک) و آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه می گردد.

وی افزود: همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 الی 24 روز آدینه هفتم شهریور ماه جاری از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران - شمال ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 الی 24 همان روز از کرج (دوراهی شهرستانک) و آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه استان البرز اعلام کرد: طبق برنامه ریزی اجرا شده از سوی پلیس راه ناجا، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 الی 24 روز شنبه هشت شهریور ماه جاری از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد ممنوع شده و با اعلام ماموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 الی 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران - شمال به صورت یک طرفه خواهد شد.

وی گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روزهای یکشنبه و دوشنبه 9 و 10 شهریورماه جاری تا سرانجام ترافیک، از کرج و ابتدای آزاد راه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و از ساعت 15 روز های ذکر شده از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران - شمال یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ گودرزی یادآورشد: چنانچه حجم بار ترافیک در ابتدای جاده کرج - چالوس افزایش یابد محدودیت ترافیکی از میدان امیر کبیر اجرا می گردد.

وی به رانندگان توصیه کرد: علاوه بر حفظ آرامش و رعایت نکات ایمنی، مقررات هدایت و رانندگی را مورد توجه قرار دهند.

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن 88255555 به صورت شبانه روزی جوابگوی شرایط راه های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.

منبع: چمدان

به "محدودیت های ترافیکی جاده چالوس در تعطیلات تاسوعا و عاشورا اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محدودیت های ترافیکی جاده چالوس در تعطیلات تاسوعا و عاشورا اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید