فشار روانی زیادی روی ارومیه حاکم است، کاظمی موهبتی برای سیرجان است

به گزارش وبلاگ چارلز، بازی نخست فینال سی و چهارمین دوره رقابت های لیگ برتر والیبال روز جمعه برگزار خواهد شد. تیم های شهرداری ارومیه و فولاد سیرجان دو تیم صعود کننده به فینال مسابقات هستند که برای کسب عنوان قهرمانی تلاش خواهند کرد.

فشار روانی زیادی روی ارومیه حاکم است، کاظمی موهبتی برای سیرجان است

محمدرضا دامغانی در گفتگو با وبلاگ چارلز درباره دیدار فینال سی و چهارم لیگ برتر والیبال بین تیم های شهرداری ارومیه و فولاد سیرجان گفت: با توجه به ترافیک بازیکنان ملی پوش و کادر فنی خوب تیم شهرداری ارومیه تا حدودی می توانستیم پیش بینی کنیم که این تیم به فینال مسابقات راه پیدا خواهد کرد. هرچند در این جهت بسیاری از تیم ها از جمله ارومیه به خاطر کرونا نتوانستند تمرینات را به خوبی آغاز کنند. در مجموع این تیم با حضور بازیکنان خوب خود احتمال حضور در فینال را داشت.

کارشناس والیبال ادامه داد: تیم والیبال سیرجان نیز عملکرد خوبی داشت. حضور صابر کاظمی در این تیم در کنار بازیکن با تجربه ای مانند بهبودی نتیجه خوبی خوبی داشت. صابر کاظمی یک موهبت برای سیرجان بود.

دامغانی تأکید کرد: در مقطعی که علیرضا بهبودی دچار آسیب دیدگی شد، سیرجان باز هم پیروز ظاهر شد و در نهایت این تیم به فینال مسابقات راه پیدا کرد. بر روی کاغذ، کفه ترازو به سمت تیم شهرداری ارومیه سنگینی می کند اما سیرجان نیز تیم با انگیزه ای است و حضور صابر کاظمی در این تیم می تواند درصدها را تغییر دهد و نمی توان گفت که شهرداری ارومیه قطعاً قهرمان مسابقات خواهد شد.

وی گفت: فشار بر روی تیم ارومیه بیشتر است. چرا که این تیم سالهاست که رنگ قهرمانی را ندیده است و مردم این شهر منتظر نخستین قهرمانی می باشند. همین موضوع بار روانی زیادی بر روی بازیکنان وارد کرده است و شاید کار را برای ارومیه سخت کند. تیم سیرجان نیز تا به اینجا کار بزرگی انجام داده و مردم و مسئولان این شهر از آنان راضی هستند و به همین دلیل بار روانی کمتری دارند. هر تیمی که بتواند استرس حاکم بر فینال را کنترل کند، پیروز خواهد شد.

دامغانی در خاتمه گفت: امیدوارم فینال خوبی را ببینیم و هیچ کدام از بازیکنان دچار مصدومیت نشوند چرا که آنان را برای تیم ملی لازم داریم. به ویژه جوانان تأثیر گذاری چون میثم صالحی و صابر کاظمی که الکنو بازی های آنها را رصد می کند.

برنامه بازی های فینال؛

بازی نخست - جمعه 22 اسفند ماه

فولاد سیرجان - شهرداری ارومیه - ساعت 17- سالن فدراسیون

بازی دوم - یکشنبه 24 اسفند ماه

فولاد سیرجان - شهرداری ارومیه - ساعت 16- سالن فدراسیون

بازی سوم - سه شنبه 26 اسفند ماه

فولاد سیرجان - شهرداری ارومیه - ساعت 16 - سالن فدراسیون

منبع: خبرگزاری مهر

به "فشار روانی زیادی روی ارومیه حاکم است، کاظمی موهبتی برای سیرجان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فشار روانی زیادی روی ارومیه حاکم است، کاظمی موهبتی برای سیرجان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید