فرهنگستان علوم به عضویت هیات رئیسه انجمن آموزشگاه های علوم آسیا درآمد

به گزارش وبلاگ چارلز، فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی ایران در اجلاس اخیر هیات رئیسه و مجمع عمومی انجمن آموزشگاه های علوم و مجامع علمی آسیا و نیز سومین نشست آموزشگاه های علوم جنوب آسیا شرکت کرد.

فرهنگستان علوم به عضویت هیات رئیسه انجمن آموزشگاه های علوم آسیا درآمد

در حاشیه این دو اجلاس دو سمینار با عناوین ارتباطات علم، سلامت، اقلیم و خطرات در آسیا با تأکید خاص بر فستیوال های علمی و دستیابی به کشاورزی پایدار به وسیله انقلاب بیوتکنولوژیکی نیز برگزار گردید که نماینده فرهنگستان علوم ایران در آن سمینارها شرکت کرد. اجلاس و سمینارهای مذکور به میزبانی آموزشگاه ملی علوم هندوستان در دهلی نو برگزار گردید.

در این جلسات رؤسا و یا نمایندگان آموزشگاه های علوم و نهادهایی از کشورهای افغانستان، استرالیا، بنگلادش، بوتان، چین، مجمع بین آموزشگاه ها، هندوستان، اندونزی، ایران، ژاپن، کره، مالزی، موریس، مغولستان، نپال، پاکستان، فیلیپین، روسیه، سنگاپور، سریلانکا، تایلند و ترکیه شرکت کردند.

در اجلاس اخیر مجمع عمومی انجمن آموزشگاه های علوم و مجامع علمی آسیا انتخابات هیات رئیسه جدید انجمن (2014 تا 2016) برگزار گردید که فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی ایران به همراه آموزشگاه علوم چین، آموزشگاه علوم روسیه (شاخه خاور دور) و آموزشگاه علوم مغولستان به عنوان اعضای هیات رئیسه جدید انجمن آموزشگاه های علوم و مجامع علمی آسیا برگزیده شدند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "فرهنگستان علوم به عضویت هیات رئیسه انجمن آموزشگاه های علوم آسیا درآمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرهنگستان علوم به عضویت هیات رئیسه انجمن آموزشگاه های علوم آسیا درآمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید