طلسم فیلم های اکران نوروز باز هم نشکست!

به گزارش وبلاگ چارلز، با وجود اعلام قبلی برای مشخص تکلیف فیلم های اکران نوروز در جلسه 18 اسفند شورای صنفی نمایش، تصمیم گیری درباره این موضوع به هفته آینده موکول شده است.

طلسم فیلم های اکران نوروز باز هم نشکست!

مرتضی شایسته - دبیر شورای صنفی نمایش - درباره مصوبات جلسه دوشنبه، 18 اسفند این شورا که در ادامه جلسه روز گذشته برگزار گشت، به وبلاگ چارلز گفت: قرار بود امروز فیلم های اکران نوروزی مشخص شوند ولی تعدادی تهیه کننده و پخش کننده از شورا مهلت خواستند تا برای پروانه نمایش فیلم های خود اقدام کنند و به همین دلیل شورا یک هفته دیگر به فیلم ها مهلت داد.

او افزود: ما هفته آینده مصوبات شورا را اعلام می کنیم و در نظر داریم که به جز سه فیلم، یک فیلم کودک هم در نوروز اکران کنیم و این یکی از مسائلی بود که در جلسه امروز مطرح و درباره آن بحث شد.

شایسته همچنین درباره آیین نامه شورای صنفی نمایش و قیمت جدید بلیت سینما گفت: این آیین نامه به امضای کنندگان تهیه کننده، پخش کننده، سینمادار و کارگردان شورا رسید و پس از تایید و امضای نهایی توسط رئیس سازمان سینمایی منتشر خواهد شد. درباره قیمت بلیت هم پیشنهادهایی را برای آقای انتظامی ارسال کرده ایم که در صورت تایید اعلام خواهد شد.

روز گذشته از فیلم هایخورشید و خون شد به عنوان فیلم هایی که برای اکران نوروز در شورا مورد موافقت بوده اند، یاد شده بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "طلسم فیلم های اکران نوروز باز هم نشکست!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طلسم فیلم های اکران نوروز باز هم نشکست!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید