ضرورت صرفه جویی در مصرف گاز

به گزارش وبلاگ چارلز، خبرنگاران/گیلان شرکت گاز استان گیلان با صدور اطلاعیه ای هشدار داد که از همه مشترکین گرامی تقاضا می شود تا در مصرف گاز صرفه جویی کنند و به همین دلیل و به منظور حفظ و پایداری جریان گاز برای مشترکین خانگی، گاز تمامی مدارس و بانک ها و همچنین ادارات پرمصرف استان قطع شده است.

ضرورت صرفه جویی در مصرف گاز

شرکت گاز گیلان با صدور اطلاعیه ای هشدار داد که به علت ورود جبهه هوای سرد و کاهش شدید دمای هوا درکشور و همچنین سراسر استان گیلان، از همه مشترکین گرامی تقاضا می شود تا با صرفه جویی در مصرف گاز طبیعی و رعایت دمای آسایش (18 الی 21 درجه)، پایداری جریان گاز را در استان تضمین نمایند.

به همین دلیل و به منظور حفظ و پایداری جریان گاز برای مشترکین خانگی، با نظر کمیته بحران استانداری گیلان و براساس تصمیمات متخذه، گاز تمامی مدارس و بانک ها و همچنین ادارات پرمصرف استان قطع شده است.

بر همین اساس و مطابق با دستورالعمل ستاد مدیریت بحران استانداری و فرمانداری های هر شهرستان، انتظار می رود ادارات و دوایر دولتی ضمن مدیریت کامل مصرف گاز، یک ساعت قبل از سرانجام وقت اداری نسبت به خاموش نمودن سیستم گرمایشی ساختمان های خود اقدام نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ضرورت صرفه جویی در مصرف گاز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرورت صرفه جویی در مصرف گاز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید