شمار تلفات ویروس کرونا در آمریکا به 14 نفر رسید

به گزارش وبلاگ چارلز، مقامات آمریکا اعلام کردند که شمار تلفات ویروس کرونا در این کشور به 14 نفر رسیده است.

شمار تلفات ویروس کرونا در آمریکا به 14 نفر رسید

به گزارش ، مقامات آمریکا از جان باختن 2 نفر دیگر بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در ایالت واشنگتن خبر دادند.

در حال حاضر شمار تلفات ویروس کرونا در آمریکا به 14 نفر افزایش یافته است. شمار افراد مبتلا به ویروس کرونا در این کشور نیز به 226 نفر رسیده است.

فرماندار نیویورک گفت که شمار افراد مبتلا به ویروس کرونا در این ایالت به 33 نفر افزایش یافته است.

امروز جمعه و به دنبال تأیید ابتلای 3 نفر در ایالت مریلند آمریکا به ویروس کرونا، لری هوگن فرماندار این ایالت حالت فوق العاده گفت.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا نیز بازدید از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها در آمریکا (سی دی سی) را به دلیل ترس از ابتلا به ویروس کرونا لغو کرد.

کاخ سفید در توجیه لغو این بازدید ها گفت ترامپ قصد ندارد در ماموریت مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها در راستای محافظت از سلامت و رفاه مردم، مداخله ای انجام دهد.

در حالی که پیش از این وزارت بهداشت آمریکا از افزایش تلفات ویروس کرونا در این کشور خبر داده بود، مایک پنس، معاون دونالد ترامپ، رئیس جمهور و فرمانده مستقیم بحران کرونا در آمریکا در پی شیوع ویروس کرونا در ایالات متحده از مردم این کشور خواست برای خرید ماسک و تجهیزات پزشکی به فروشگاه ها هجوم نیاورند.

در حال حاضر شمار افراد مبتلا به ویرس کرونا در جهان از مرز 100 هزار نفر عبور کرده است و حدود 3400 نفر نیز بر اثر ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "شمار تلفات ویروس کرونا در آمریکا به 14 نفر رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شمار تلفات ویروس کرونا در آمریکا به 14 نفر رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید