سخنگوی وزارت کشور: ثبت نام431 نفر در انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی قطعی شد

به گزارش وبلاگ چارلز، تهران (پانا)- سخنگوی ستاد انتخابات کشور از ثبت نام قطعی 431 نفر از نامزدهای انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی تا ساعت 19 روز پنج شنبه خبر داد.

سخنگوی وزارت کشور: ثبت نام431 نفر در انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی قطعی شد

به گزارش روز جمعه پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، سید اسماعیل موسوی افزود: تا ساعت 19 دیشب(پنج شنبه) دوازدهم فروردین ماه؛ پنجمین روز از فرصت هفت روزه ثبت نام انتخابات اولین میان دوره ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، در مجموع از روز اول تا پنجم ثبت نام، برای 6 حوزه انتخابیه مشمول این انتخابات، ثبت نام 431 نفر شامل 30 زن و 401 مرد نهایی شد.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور، با بیان جزئیات این ثبت نام ها گفت: شنبه چهاردهم فروردین ماه آخرین روز ثبت نام میان دوره ای مجلس شورای اسلامی است و افرادی که قصد نامزدی در این دور از انتخابات را دارند تا روز شنبه (فردا) فرصت ثبت نام دارند.

دبیر ستاد انتخابات کشور با اشاره به شیوع کرونا در کشور و ضرورت رعایت فاصله گذاری اجتماعی، به افرادی که قصد دارند در انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی ثبت نام کنند، توصیه کرد: با استفاده از 2 روش الکترونیک پیش بینی شده برای ثبت نام از طریق موبایل یا رایانه شخصی که در پرتال وزارت کشور به آدرس www.moi.ir در دسترس است، برای ثبت نام اقدام کنند و صرفا برای نهایی کردن ثبت نام خود به فرمانداری مرکز حوزه انتخابیه خود و یا وزارت کشور مراجعه کنند.

موسوی خاطرنشان کرد: فرمانداری های تهران، میانه، گچساران، تفرش، بهار و آستانه اشرفیه امروز جمعه نیز آماده پذیرش و تکمیل فرایند ثبت نام داوطلبان هستند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "سخنگوی وزارت کشور: ثبت نام431 نفر در انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی قطعی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سخنگوی وزارت کشور: ثبت نام431 نفر در انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی قطعی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید