سارق انار در شهربابک دستگیر شد

به گزارش وبلاگ چارلز، عامل انجام سرقت طلا، جواهرات و دلار از یک منزل در شهرستان انار کمتر از دو ساعت در عملیات پلیس شهربابک شناسایی و دستگیر شد.

سارق انار در شهربابک دستگیر شد

به گزارش وبلاگ چارلز به نقل از وبلاگ چارلز، فرمانده انتظامی شهربابک گفت: در پی اعلام سرقت شبانه طلا و جواهرات و مقادیری ارز از یک منزل در شهرستان انار به دست سرنشینان یک دستگاه خودروی پژو، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس این شهرستان و همچنین چند شهرستان همجوار قرار گرفت.

سرهنگ محسن صیفوری اضافه نمود: در این رابطه کاربران مرکز مانیتورینگ مرکز استان، تردد خودروی مورد نظر را در محور شهربابک به انار گزارش دادند که بدون فوت وقت، ماموران یگان امداد شهرستان شهربابک با اجرای طرح مهار و گشت زنی نامحسوس در این محور، خودروی مورد نظر را شناسایی و طی عملیاتی متوقف کردند.

سرهنگ صیفوری با اشاره به دستگیری راننده این خودرو، شرح داد: از این خودرو طلا و جواهرات سرقت شده به همراه مقادیری دلار به ارزش حدود چهار میلیارد ریال کشف و فرد سارق که اهل استان دیگری بود، تحویل مقامات قضایی شد.

در کنار طرح ها و تدابیر پیشگیرانه پلیس از مردم می خواهیم، اموال ارزشمند خود را به صندوق امانات بانک ها بسپارند و برای افزایش ضریب ایمنی، اماکن شخصی خود را به تجهیزات ایمنی از جمله سامانه مها مجهز کنند.

منبع: همشهری آنلاین

به "سارق انار در شهربابک دستگیر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سارق انار در شهربابک دستگیر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید