دومین محموله کمک های انجمن پارسیان هند به ایران ارسال شد

به گزارش وبلاگ چارلز، فارس نوشت: دومین محموله کمک شامل اقلام دارویی و تجهیزات پزشکی از سوی انجمن پارسیان هند به ایران ارسال شد.

دومین محموله کمک های انجمن پارسیان هند به ایران ارسال شد

انجمن پارسیان هند (زرتشتیان هند) با همکاری سفارت جمهوری اسلامی ایران در دهلی نو، دومین محموله کمک های دارویی و تجهیزات پزشکی را تهیه و به ایران ارسال کردند.

بنابر اعلام سفارت جمهوری اسلامی ایران، محموله مذکور شامل اقلامی است که مورد نیاز فوری نظام بهداشتی کشور در شرایط فعلی مبارزه با کرونا است.

هفته گذشته نیز یک محموله دیگر توسط انجمن مذکور و از طریق سفارت جمهوری اسلامی ایران به ایران ارسال شد.

شایان ذکر است که گروه های مختلف ایرانیان اعم از مسلمان و زرتشتی در هندوستان با مدیریت سفارت جمهوری اسلامی ایران اقدام به تهیه و ارسال تدریجی اقلام دارویی و پزشکی به کشور می کنند.

همچنین تعدادی از مسلمانان و حتی هندوها و برهمن های علاقه مند به جمهوری اسلامی ایران اقدام به مشارکت داوطلبانه در کمک به برادران و خواهران ایرانی به عنوان همبستگی در مبارزه با ویروس فراگیر کرونا کرده اند.

سفارت جمهوری اسلامی ایران و سرکنسولگری های ایران در هند با همکاری دولت هند اقدام به بازگرداندن اتباع ایرانی گرفتار در اثر قطع پروازها کرد و با هماهنگی، پروازهای اضطراری برای آنها و انتقال محموله های دارویی و تجهیزات پزشکی از هند به ایران و بازگرداندن اتباع هندی از ایران را در دست انجام دارد.

312 310

منبع: خبرآنلاین

به "دومین محموله کمک های انجمن پارسیان هند به ایران ارسال شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دومین محموله کمک های انجمن پارسیان هند به ایران ارسال شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید