دبیرکل اسبق اتحادیه عرب کرونا گرفت

به گزارش وبلاگ چارلز، رسانه های محلی از ابتلای دبیرکل اسبق اتحادیه عرب به ویروس کرونا خبر دادند.

دبیرکل اسبق اتحادیه عرب کرونا گرفت

سایت روزنامه الأهرام به نقل از عمرو موسی، دبیرکل اسبق اتحادیه عرب اعلام کرد که این دیپلمات مصری پس از مشخص شدن ابتلایش به ویروس کرونا، خود را در منزلش قرنطینه کرده است.

موسی در ادامه اضافه کرد که شرایط سلامتی وی باثبات است و هنوز به بیمارستان منتقل نشده است و تعدادی از پزشکان شرایط سلامتی او را پیگیری می کنند و پزشکان به طور مداوم در حال تماس با این دیپلمات مصری هستند.

دبیرکل اسبق اتحادیه عرب گفت: الحمدالله شرایط سلامتی من خوب و آرام است و تا به امروز نیازی به بستری شدن در بیمارستان نبوده است.

وی از شهفرایندان مصری خواست هوشیار و مراقب باشند و اقدامات پیشگیرانه را انجام دهند زیرا که ویروس کرونا با سرعت زیاد در حال شیوع است.

دولت مصر پیشتر چندین اقدام جهت ممانعت از شیوع ویروس کرونا را تصویب کرد که از جمله آنها لغو برگزاری جشن های سال نوی میلادی، ممانعت از هرگونه تجمع و اعمال جریمه فوری متخلفان است.

مصر در حال حاضر شاهد موج دوم ویروس کرونا است و در روزهای اخیر فرایند مبتلایان و فوتی های روزانه بالا رفته است.

طبق آمار وزارت بهداشت مصر، تا عصر روز پنجشنبه گذشته، 138 هزار و 62 تن در مصر به ویروس کرونا مبتلا شدند و از میان آنها 7 هزار و 631 تن در اثر ابتلا به این ویروس جان خود را از دست دادند و 112 هزار و 105 تن نیز بهبود یافتند. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "دبیرکل اسبق اتحادیه عرب کرونا گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دبیرکل اسبق اتحادیه عرب کرونا گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید