جوکوویچ: محرومیت درس مهمی برایم خواهد بود، عذرخواهی می کنم

به گزارش وبلاگ چارلز، نواک جوکوویچ، تنیسور صربستانی از مسئولان برگزاری تنیس آزاد آمریکا عذرخواهی کرد.

جوکوویچ: محرومیت درس مهمی برایم خواهد بود، عذرخواهی می کنم

به گزارش وبلاگ چارلز، نواک جوکوویچ پس از اخراجش از مسابقات تنیس آزاد آمریکا به دلیل مصدومیت یکی از خط نگه داران در بازی برابر پابلو کارنیو گفت: این اتفاق مرا بسیار ناراحت نموده است. طبق اطلاعاتی که دریافت نموده ام حال آن داور خوب است و خدا را شکر می کنم.

نفر نخست تنیس حرفه ای مردان دنیا گفت: متأسفم که چنین استرسی را روی او (خط نگه دار) ایجاد کردم. این کارم عمدی نبود. می خواهم تجربه ناخوشایند محرومیت از تنیس آزاد آمریکا را به درس مهم زندگی ام تبدیل کنم. این موضوع می تواند باعث رشد و پیشرفت من در آینده گردد.

جوکوویچ گفت: از مسئولان برگزاری تنیس آزاد آمریکا عذرخواهی می کنم. از خانواده و اعضای تیمم به دلیل حمایت های شان سپاسگذارم. همچنین قدردان هوادارانم هستم، زیرا همواره از من حمایت کردند. تشکر و عذرخواهی می کنم. این یک روز سخت برای همه بود.

این تنیسور صرب پس از آنکه در مسابقات تنیس آزاد آمریکا آخرین امتیاز گیم نهم ست اول را از دست داد، از سر خشم توپی را که در جیبش داشت، درآورد با قدرت تمام با راکت خود به آن ضربه زد. از شانس بد او توپ به صورت سهوی به گلوی یکی از خط نگه داران انتهای زمین برخورد کرد و او از شدت ضربه نقش بر زمین شد.

جوکوویچ بلافاصله پس از این حادثه به سمت خط نگه دار رفت تا از او دلجویی کند. او سپس بحث و جدلی طولانی با داور وسط (روی تور) داشت که در نهایت منجر به اخراج وی از مسابقه به دلیل رفتارهای غیرورزشی شد. به این ترتیب جوکوویچ در حالی که در ست اول مسابقه اش مقابل پابلو کارنیو بوستا از اسپانیا، با نتیجه 5 بر 4 عقب بود، از ادامه مسابقه محروم و حذف شد. جوکوویچ آخرین تنیسور به جامانده در دور چهارم اوپن آمریکا بود که سابقه قهرمانی در گرنداسلم ها را داشت. با حذف او، کارنیو بوستای سید بیستمی راهی مرحله یک چهارم نهایی رقابت ها شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جوکوویچ: محرومیت درس مهمی برایم خواهد بود، عذرخواهی می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جوکوویچ: محرومیت درس مهمی برایم خواهد بود، عذرخواهی می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید