جزئیات حادثه برای اتوبوس خبرنگاران در ارومیه ، 2 خبرنگار جان خود را از دست دادند

به گزارش وبلاگ چارلز، اتوبوس حامل خبرنگاران رسانه های کشور که برای تهیه گزارش احیای دریاچه ارومیه به منطقه سفر کرده بودند، در نزدیکی شهرستان نقده دچار حادثه شد.

جزئیات حادثه برای اتوبوس خبرنگاران در ارومیه ، 2 خبرنگار جان خود را از دست دادند

مهران نظری، مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی گفت: اتوبوس حامل وبلاگ چارلز رسانه های کشور که امروز دوم تیرماه برای تهیه گزارش احیای دریاچه ارومیه به منطقه سفر کرده بودند، در نزدیکی نقده واژگون شد.

اودر خصوص حادثه واژگونی اتوبوس وبلاگ چارلز افزود: در این حادثه تعدادی از وبلاگ چارلز مجروح شدند در حال اعزام به محل هستیم تا شرایط بیماران بررسی شود که اطلاعات تکمیلی اعلام می شود.

باقر بهرامی رئیس مرکز فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی نیز در خصوص این حادثه به ایسنا گفت: در این حادثه 21 نفر مصدوم شد و 2 نفر جان خود را از دست دادند در حال اعزام به محل حادثه هستیم تا شرایط بیماران به طور کامل بررسی شود.

وی ادامه داد: مصدوم به مراکز درمانی ارجاع داده شدند.

آیدین دانشگر، رئیس بیمارستان نقده گفت: اتوبوسی که حامل وبلاگ چارلز پایتخت بود هنگام بازگشت، در جاده روستای دشت قوره واژگون می شود. دو نفر از سرنشینان به خاطر ماندن زیر اتوبوس فوت شدند. در این حادثه 13 نفر از وبلاگ چارلز به دلیل مصدومیت در بیمارستان بستری هستند. حال یک نفر هم وخیم گزارش شده است.

مهدی ولی پور، رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر در گفت وگو با وبلاگ چارلز درگذشت خانم ها ریحانه یاسینی و مهشاد کریمی را تأیید کرده است. مهشاد کریمی خبرنگار ایسنا و ریحانه یاسینی خبرنگار ایرنا بودند.

حال چهار تا شش نفر از مصدومان وخیم است

رئیس سازمان امدادونجات گفت: براساس اعلام اورژانس حال 4 تا 6 نفر از مصدومان وخیم گزارش شده و در حال حاضر بالگرد در حال آماده سازی و تحویل بیماران برای انتقال به بیمارستان ارومیه است.

استاندار، مدیرعامل هلال احمر و مدیریت بحران استانداری در محل حادثه حضور دارند.

انتقال 6 نفر از مصدومان با بالگرد به بیمارستان تبریز

رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: دستور ویژه برای تشکیل پرونده و بررسی علت واژگونی اتوبوس حامل وبلاگ چارلز صادر شد و دادستان مرکز استان مامور رسیدگی به موضوع شده است.

همچنین شش نفر از مصدومان با بالگرد هلال احمر و تیم امدادهوایی به بیمارستان تبریز در حال انتقال هستند.

علت واژگونی اتوبوس وبلاگ چارلز در آذربایجان غربی

سرهنگ پاکدل، فرمانده انتظامی نقده در خصوص واژگونی اتوبوس حامل وبلاگ چارلز در آذربایجان غربی گفت: در پی کسب خبری مبنی بر واژگونی اتوبوس حامل وبلاگ چارلز در راستا تونل کانی سیب در شهرستان نقده بلافاصله ماموران پلیس راه و انتظامی شهرستان به محل اعزام شدند.

براساس گزارش انتظامی شهرستان، وی افزود: با حضور سریع ماموران در صحنه تا این لحظه در پی این حادثه ناگوار، 2 نفر از وبلاگ چارلز فوت و 22 نفر نیز مجروح و توسط عوامل انتظامی و امدادی سریعا به بیمارستان منتقل شدند و ماموران علت این حادثه دردناک را نقص فنی در ترمز اتوبوس حامل وبلاگ چارلز عنوان کرده اند.

وبلاگ چارلز این ضایعه را به خانواده و همکاران این دو خبرنگار تسلیت می گوید و از خدای متعال برای آنها آمرزش و رحمت طلب می کند.

آخرین اخبار اقتصادی را از کانال تلگرام وبلاگ چارلز دنبال کنید.

منبع: تجارت نیوز

به "جزئیات حادثه برای اتوبوس خبرنگاران در ارومیه ، 2 خبرنگار جان خود را از دست دادند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات حادثه برای اتوبوس خبرنگاران در ارومیه ، 2 خبرنگار جان خود را از دست دادند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید