تمرین منچستریونایتد به خاطر کرونا لغو شد

به گزارش وبلاگ چارلز، باشگاه منچستریونایتد تمرین تیم تحت هدایت اولگنار سولسشایر را به خاطر ویروس کرونا لغو کرد.

تمرین منچستریونایتد به خاطر کرونا لغو شد

به گزارش وبلاگ چارلز، باشگاه منچستریونایتد پس از آخرین توصیه های دولت انگلیس مبنی بر شیوع ویروس کرونا (کووید 19) در این کشور، برنامه تمرین تیم تحت هدایت اولگنار سولسشایر را تغییر داد. بر این اساس تمرین بازیکنان منچستریونایتد لغو و ضمن دادن استراحت یک روزه، به بازیکنان این تیم توصیه شده که برنامه های تمرینی خود را به صورت انفرادی و در خانه پیگیری کنند.

بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس روز گذشته (دوشنبه) به همه شهروندان این کشور توصیه کرد که در تلاش برای انجام اقدامات جدی برای مقابله با رشد سریع ویروس کرونا، از حضور در دفاتر اداری، رستوران ها، سالن تئاترها ومکان های عمومی دوری کنند، این در حالی است که تا به امروز بیش از 1500 نفر در انگلیس به این ویروس کشنده مبتلا شده اند.

برخی باشگاه های لیگ فزونی از جمله لسترسیتی از هفته گذشته تمرینات خود را به خاطر شیوع ویروس کرونا متوقف کرده اند، این در حالی است که برخی بازیکنان آنها در شرایط خود قرنطینگی هستند، اما تا به امروز در هیچیک از بازیکنان منچستریونایتد علائم این ویروس دیده نشده است. منچستری ها اما با لغو تمرین خود، سعی دارند از بازیکنان خود بیشتر در مقابل این ویروس مراقبت کنند.

پس از ابتلای چند تن از چهره های شاغل در لیگ برتر انگلیس از جمله هادسون اودوی، بازیکن چلسی و میکل آرتتا، سرمربی آرسنال به کرونا، مسئولان فوتبال انگلیس روز جمعه هفته گذشته جلسه ای اضطراری برگزار کردند که نتیجه آن لغو تمامی مسابقات فوتبال انگلیس از جمله لیگ برتر انگلیس تا تاریخ 16 فروردین سال 1399 بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تمرین منچستریونایتد به خاطر کرونا لغو شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمرین منچستریونایتد به خاطر کرونا لغو شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید