ترامپ برای بازشماری آرا در ویسکانسین چقدر هزینه کرد؟

به گزارش وبلاگ چارلز، خبرنگاران : کمیسیون انتخابات ایالت ویسکانسین گفته رئیس جمهور آمریکا برای باز شماری بخشی از آرای این ایالت، سه میلیون دلار هزینه نموده است.

ترامپ برای بازشماری آرا در ویسکانسین چقدر هزینه کرد؟

به گزارش وبلاگ چارلز به نقل از فارس: کمیسیون انتخابات ایالت ویسکانسین روز چهار شنبه گفت دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا برای باز شماری بخشی از آرای این ایالت، 3 میلیون دلار پول پرداخت نموده است.

روزنامه هافینگتون پست به نقل از کمیسیون انتخابات ایالت ویسکانسین نوشته ترامپ هنوز دادخواستی را طرح ننموده که نشان دهد کدام بخش های این ایالت را برای باز شماری آرا در نظر گرفته است.

کمیسیون انتخابات این ایالت که این خبر را در پیامی توئیتری اعلام نموده نوشته: با این وجود ستاد انتخاباتی ترامپ به این کمیسیون ابلاغ نموده که تا ساعت 5 عصر روز چهار شنبه (به وقت محلی) این دادخواست را صادر خواهد نمود.

هافینگتون پست نیز به نقل از خبر گزاری آسوشیتدپرس نوشت بازشماری آرا در سراسر ایالت ویسکانسین 7.9 میلیون دلار برای ترامپ هزینه خواهد داشت. این هزینه 3 میلیون دلاری برای بازشماری تنها دو بخش میلواکی و دان کافی خواهد بود.

جو بایدن رقیب دموکرات ها که از سوی رسانه های آمریکا رئیس جمهور منتخب معرفی شده در این ایالت 20 هزار و 608 رأی را کسب کرد.

در طول تاریخ آمریکا، باز شماری آرا در ایالت ویسکانسین و سراسر ایالات متحده منجر به تغییرات اندکی در نتیجه انتخابات شده است.

در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 این کشور باز شماری آرا در این ایالت به افزایش 131 رأی به نفع ترامپ منجر شد.

منبع: اقتصادنیوز

به "ترامپ برای بازشماری آرا در ویسکانسین چقدر هزینه کرد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ برای بازشماری آرا در ویسکانسین چقدر هزینه کرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید