بالیوود در راستا دوران پساکرونا

به گزارش وبلاگ چارلز، با وضع پروتکل های جدید فیلمبرداری برای دوران پس از کرونا، هند به از سر گیری کارها فکر می نماید.

بالیوود در راستا دوران پساکرونا

به گزارش وبلاگ چارلز مهر به نقل از ورایتی نوشت: انجمن تهیه نمایندگان هند پروتکل های جدیدی منتشر کرد که برای فیلمبرداری فیلم در دوران پس از کرونا باید مورد نظر قرار بگیرند.

این سند 37 صفحه ای بر مواردی چون ضرورت شستن دست ها، استفاده از ماسک سه لایه و دستکش، خودداری از دست دادن و استفاده از سیگار مشترک تاکید دارد و قید شده که فاصله 2 متری باید در هنگام ساخت فیلم رعایت گردد.

در این پروتکل مقررات مربوط به تمرین ها هم قید شده و اینکه چگونه در هر تیم باید یک یا دو نفر به عنوان آنتی کووید بوی در دسترس باشند تا همه چیز را فراهم نمایند. در عین حال 2 پزشک و یک پرستار نیز باید در سه ماه اول فیلمبرداری پس از کرونا، در گروه حضور داشته باشند. یک آمبولانس هم باید همواره آماده باشد.

در این سند یادآوری شده که اگر کاری را می توان از خانه انجام داد بهتر است که حتماً از خانه انجام گردد.

در عین حال یک نظرسنجی که در 58 شهر هند صورت گرفته نشان می دهد 28 درصد مخاطبان سینماها آماده هستند تا با بازگشایی سینماها، به تماشای فیلم بفرایند. 47 درصد هم گفته اند دو سه هفته ای صبر می نمایند و 19 درصد گفته اند تا دو یا سه ماه دیگر سینما نمی فرایند.

در وبیناری (سمینار آنلاین) که هفته پیش در باره ایجاد اعتماد در مخاطبان برگزار گردید نیز اقدامات بهداشتی که باید سینماها پس از بازگشایی به آن مبادرت نمایند شرح داده شد.

با این حال مدیرعامل گروه عظیم سرگرمی رلاینس گفته است کمپانی وی تا فصل آخر سال 2020 منتظر می ماند تا فیلم های پرفروشش مانند سوریاوانشی با بازی آکشی کومار و 83 با بازی رنور سینگ را به سینماها ببرد.

در همین باره گفته شد احتمالاً تا هفته آخر ژوئن یا اوایل جولای (اواسط تیر) کار فراوری فیلم در ابعاد کوچک تر از سر گرفته گردد.

در همین حال به گفته منابع داخلی هند دیروز آکشی کومار و آر بالکی فیلمساز کمپینی تبلیغاتی را برای تاکید بر مسئولیت های پس از کرونا آغاز کردند تا ضرورت های فراوری و رعایت اصول سلامت پس از این دوران را یادآوری نمایند.

در هندوستان که بخش حمل و نقل داخلی از دیروز (دوشنبه) آغاز به کار نموده 139 هزار نفر مبتلا به ویروس کرونا شده و طبق آمار رسمی وزارت بهداشت از این میان 4021 نفر جان باخته اند.

منبع: همشهری آنلاین

به "بالیوود در راستا دوران پساکرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بالیوود در راستا دوران پساکرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید