این دانشگاه صندلی خالی ندارد

به گزارش وبلاگ چارلز، رئیس دانشگاه سوره در مراسم استقبال از دانشجویان جدیدالورود با بیان اینکه 1170 دانشجو در این دانشگاه پذیرفته شده اند، اظهار داشت: امسال صندلی خالی نداریم.

این دانشگاه صندلی خالی ندارد

دکتر محمد حسین ساعی در گفت وگو با وبلاگ چارلز، ضمن بیان این مطلب و با اشاره به اینکه تعداد ورودی های امسال دانشگاه سوره 1170 دانشجو در سه مقطع شامل 13 رشته کارشناسی، 16 رشته کارشناسی ارشد و 5 رشته کارشناسی ناپیوسته بوده است، گفت: در حالی که بسیاری از دانشگاه ها نتوانسته اند ظرفیت شان را تکمیل کنند و بیش از50 درصد ظرفیت خالی دارند، اما دانشگاه سوره با برند خوبی که دارد، توانسته است حتی بیشتر از ظرفیت دانشگاه هم دانشجو جذب کند تا بخشی از نیازهایی را که در حوزه آموزش کشور وجود دارد را پاسخ دهد.

وی ادامه داد: برای ارتقاء کیفیت کار دانشگاه سوره، مشکل کلاس و ساختمان داریم و دنبال این هستیم که با همکاری چند نهاد و بخش های مختلف بتوانیم کیفیت دانشگاه را افزایش دهیم و ابزار آموزشی را بهبود ببخشیم.

دکتر ساعی با اشاره به اینکه تمام درآمد دانشگاه از شهریه دانشجویان است، خاطرنشان کرد: دانشگاه سوره یک دانشگاه غیر انتفاعی است که حتی یک ریال هم به عنوان بودجه از دولت دریافت نمی کند، مگر در قالب وام دانشجویی که آن هم به دانشگاه پرداخت نمی شود و یا یارانه بسیار حداقلی که برای غذای دانشجوها به این دانشگاه پرداخت می شود.

رئیس دانشگاه سوره در خصوص تعاملات بین المللی این دانشگاه خاطرنشان کرد: دانشگاه سوره در حوزه تعاملات بین المللی تاکنون پرونده خوبی داشته است و در دانشگاه های مختلفی در آلمان و ایتالیا و برخی دانشگاه های جهان اسلام مثل روسیه، تفاهم نامه هایی داشته است که نتایج آن ها برگزاری کارگاه و دوره های مشترک بوده است. هدف ما این است که در پنج سال آینده بتوانیم از فضای جهان اسلام دانشجو جذب کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "این دانشگاه صندلی خالی ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این دانشگاه صندلی خالی ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید