انتقال پیکر بی جان کوهنورد اهوازی در قله کول جنو ازنا

به گزارش وبلاگ چارلز، خبرنگاران/لرستان مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: پیکر بی جان کوهنورد اهوازی با زدن بیش از 60 کارگاه فنی در قله کول جنو ازنا منتقل شد.

انتقال پیکر بی جان کوهنورد اهوازی در قله کول جنو ازنا

صارم رضایی امروز 20 مردادماه در جمع وبلاگ چارلز، اظهار کرد: طی تماس تلفنی با مرکز کنترل و هماهنگی عملیات امداد و نجات هلال احمر لرستان مبنی بر سقوط کوهنورد از قله کول جنو ازنا در ارتفاعات اشترانکوه این شهرستان جمعیت هلال احمر ازنا چهار تیم امداد و نجات کوهستان خود را به محل حادثه اعزام کرد.

وی توضیح داد: کوهنورد که یک خانم 31 ساله و اهل اهواز بود در حین صعود به قله از روی تیغه های کول جنو سقوط نموده و جان خود را از دست می دهد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان اعلام نمود: پس از اعزام تیم های امداد و نجات کوهستان هلال احمر ازنا به منطقه و با توجه به تاریک شدن هوا پس از شناسایی محل دقیق پیکر این کوهنورد عملیات رهاسازی این با توجه به اینکه بر روی تیغه ها افتاده بود تا روشن شدن هوا متوقف شد.

رضایی افزود: بلافاصله پس از روشن شدن هوا تیم کوهستان هلال احمر ازنا با دسترسی مجدد به پیکر بی جان کوهنورد و زدن کارگاه های فنی، عملیات انتقال به پایین دیواره ها و از آنجا تا محیطی امن صورت گرفت.

وی بیان نمود: با توجه به عدم انتقال پیکر این کوهنورد با بالگرد پس از اضافه شدن نفرات جدید امدادگر انتقال کوهنورد بسیار نفس گیر می بود بعد 17 ساعت از حضور تیم های هلال احمر در منطقه دو تیم از هئیت کوهنوردی ازنا هم به یاری امدادگران شتافتند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان ادامه داد: نیروهای عملیاتی جمعیت هلال احمر ازنا با زدن بیش از 60 کارگاه جسد این کوهنورد به روستای کمندان انتقال داده شد و پس از 30 ساعت این عملیات نفس گیر به خاتمه رسید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "انتقال پیکر بی جان کوهنورد اهوازی در قله کول جنو ازنا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقال پیکر بی جان کوهنورد اهوازی در قله کول جنو ازنا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید