اعلام زمان خاکسپاری هوشنگ میرزایی

به گزارش وبلاگ چارلز، پیکر مرحوم هوشنگ میرزایی فردا، 24 اسفندماه به خاک سپرده می گردد.

اعلام زمان خاکسپاری هوشنگ میرزایی

به گزارش وبلاگ چارلز و طبق گفته محسن سخا - مستندساز- پیکر زنده یا هوشنگ میرزایی که روز پنجشنبه، 21 اسفند براثر ابتلا به کرونا درگذشت، یکشنبه، 24 اسفندماه در قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) تشییع و تدفین می گردد.

میرزایی که از یک ماه گذشته به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان فرهیختگان بستری و تمام ریه اش درگیر بیماری بود، پنجشنبه هفته گذشته با ایست قلبی درگذشت.

این مستندساز متولد سال 1350 در کوهدشت و دارای مدرک کارشناسی کارگردانی از دانشکده صدا و سیمابود و از آثارش به با خدا می رقصم، مرثیه ای برای خاک، شهر خاموش، تفتان، روناک ، چیزی شبیه چشمهایم و ژین، سپیدار، فاصله می توان اشاره نمود.

عضویت در هیات انتخاب پنجاه و ششمین جشنواره منطقه ای خلیج فارس انجمن سینمای جوانان ایران، عضو انتخاب بخش ملی و بین الملل پنجاهمین جشنواره بین المللی فیلم رشد در بخش مستند، عضو داوری پنجاه و ششمین جشنواره منطقه ای خلیج فارس انجمن سینمای جوانان ایران، عضو هیئت انتخاب بخش مستند سی و ششمین جشنواره بین فیلم کوتاه تهران، داور بخش جنبی سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران و داوری هیجدهمین جشن خانه سینما از جمله دیگر فعالیت هایش بود.

میرزایی پس از ابتلا به کرونا در صفحه شخصی اش نوشته بود که به دلیل مسائل اقتصادی حضور در چند کارگاه فیلمسازی را پذیرفته تا با مبلغ اندکی بتواند قسط های بانک را بدهد و در آنجا به کرونا مبتلا شده است.

این اتفاق واکنش هایی داشت از جمله حسن نقاشی، مستندساز با ابراز تاسف از درگذشت این هنرمند گفت: او با جانش معامله کرد تا بتواند اقساط یکی از بانک های دولتی را بپردازد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اعلام زمان خاکسپاری هوشنگ میرزایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام زمان خاکسپاری هوشنگ میرزایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید