آغاز ثبت نام آزمون دانشنامه و گواهینامه دندان پزشکی از فردا

به گزارش وبلاگ چارلز، رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی از آغاز ثبت نام آزمون دانش نامه و گواهینامه دندان پزشکی از فردا 17 خرداد خبر داد.

آغاز ثبت نام آزمون دانشنامه و گواهینامه دندان پزشکی از فردا

سعید هاشمی نظری رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی در گفت وگو با خبرنگار ، از آغاز ثبت نام آزمون دانش نامه/ گواهینامه دندان پزشکی از فردا خبر داد و گفت: آزمون کتبی دانش نامه/ گواهینامه دندان پزشکی، در روز دوشنبه مورخ 21/ 7 /99 و آزمون شفاهی از روز سه شنبه تا پنج شنبه 22 تا 24 مهرماه 99 برگزار می شود.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی ادامه داد: داوطلبان واجد شرایط که دوره دستیاری را طبق مقررات به پایان رسانده اند، باید از ساعت 16 روز شنبه 17 خرداد ماه تا پایان روز جمعه 23 خرداد به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس www.sanjeshp.ir مراجعه و به صورت اینترنتی ثبت نام کنند.

هاشمی نظری اعلام نمود: داوطلبان باید در همین بازه زمانی نسبت به ثبت نام در سامانه ibligat.behdasht.gov.ir هم اقدام کنند.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی اظهار کرد: مدارک لازم برای ثبت نام اینترنتی شامل تصویر اسکن شده از عکس 3*4 رنگی داوطلب و تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی است.

او با اشاره به مدارک لازم برای ثبت نام دانش آموختگان خارج از کشور در آزمون دانشنامه و گواهینامه دندان پزشکی اعلام نمود: مدارک لازم برای ثبت نام این دسته از داوطلبان شامل تصویر اسکن شده از عکس 4*3 رنگی داوطلب، تصویر اسکن شده از معرفی نامه مرکز خدمات آموزشی جهت شرکت در آزمون، تصویر اسکن شده از صفحات اول و دوم شناسنامه و تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی است.

هاشمی نظری با اشاره به روش پرداخت هزینه شرکت در آزمون دانشنامه و گواهینامه دندان پزشکی اظهار کرد: داوطلبان شرکت در آزمون به لینک پرداخت الکترونیک هزینه ثبت نام مراجعه و هزینه شرکت در آزمون را بر اساس مبالغ مندرج در سایت با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب پرداخت و کد پرداخت را دریافت کنند.

او ادامه داد: هزینه ثبت نام برای افرادی که برای نخستین بار در آزمون شرکت می کنند، یک میلیون ریال، برای افرادی که برای دومین بار در آزمون شرکت می کنند، 2 میلیون ریال و برای افرادی که برای سومین بار یا بیشتر در آزمون شرکت می کنند، 4 میلیون ریال است.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی یادآوری کرد: عکس ارسالی برای ثبت نام باید 300*400 پیکسل، با فرمت jpg و حجم 10 تا 100 کیلو باشد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "آغاز ثبت نام آزمون دانشنامه و گواهینامه دندان پزشکی از فردا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز ثبت نام آزمون دانشنامه و گواهینامه دندان پزشکی از فردا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید